Pas mus pirkite ir naršykite saugiai!

Macron.lt elektroninėje parduotuvėje saugų apsipirkimą ir naršymą garantuoja SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, tai vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio sertifikatas, kurį naudojant svetainėje naršymo metu pirkėjo informacija yra siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir macron.lt serverio yra užšifruojama. Tai užtikrina saugų ryšį.

Kaip atpažinti, ar naršote saugiame puslapyje?

Interneto svetainėje, šiuo atveju macron.lt puslapio adreso naršyklėje kairėje pusėje matosi apsaugoto puslapio identifikacinis simbolis, tai pilka mažas spynelė. Tai patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje macron.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi macron.lt puslapiai.

Svarbu žinoti!

Macron.lt kliento duomenų, prie jų mokėjimo sistemų prisijungimo, nekaupia.

Elektroninės parduotuvės macron.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl macron.lt ši informacija yra neprieinama.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę mūsų puslapyje macron.lt, mes naudojame slapukus, kuriuos bet kada galite atšaukti. Spauskite "sutinku" ir mes užtikrinsime Jūsų sklandų apsipirkimą mūsų el. parduotuvėje. Daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką rasite čia.