Prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Internetinėje parduotuvėje www.macron.lt galite apžiūrėti ir užsisakyti prekes, bet kuriuo paros metu. užsakytoms prekėms siūlome kelis gaminių pristatymo variantus, tad jums lieka išsirinkti labiausiai priimtiną pristatymo būdą.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VILNIUJE, o į kitus Lietuvos miestus perkant už 89 €

PRISTATYMO BŪDAI

Vilniuje 0 €

Užsakytas prekes iš macron.lt elektroninės parduotuvės galite atsiimti Vilniuje adresu S. Žukausko g. 39,  arba nurodyti savo tikslų adresą Vilniuje, kuriuo galima būtų pristatyti siuntą, taip pat svarbu nurodyti kontaktus.

Pristatymas susitarus

Kurjeriu 5 €

Jūsų patvirtintam užsakymui macron.lt parduotuvėje, paruošta siunta, pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, bus pristatoma Jūsų nurodytu adresu per mūsų parinktą kurjerių tarnybą. Venipak, LP Express...

Pristatymas per 1-2 d. d.

Paštomatu 3,90 €

Jūsų macron patvirtinto užsakymo paruošta siunta, pasirinkus pristatymo būdą paštomatu, bus pristatoma į artimiausią Jūsų adresui esantį paštomatą. Tai gali būti LP Express arba Omniva paštomatai.

Pristatymas per 1-3 d. d.

Lietuvos paštu 3 €

Jūsų patvirtintam užsakymui macron.lt parduotuvėje, paruošta siunta, pasirinkus pristatymo būdą Lietuvos paštu, bus pristatoma į artimiausią Jūsų adresui esantį Lietuvos pašto skyrių, registruotu paštu.

Pristatymas per 3-5 d. d.

Siuntimas į ES 9-50 €

Norėdami užsisakyti prekes iš macron.lt  el. parduotuvės su prekių siuntimu į Europos Sąjungos (ES) ar kitą užsienio šalį, prašome susisiekti su macron adminitsracija šioje svetainėje žemiau nurodytais kontaktais.

Pristatymas per 14-60 d. d.

PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAI

 • El. parduotuvėje macron.lt prekių pristatymo terminas priklauso nuo konkrečių prekių likučių Vilniaus sandėlyje ir centriniame Italijos sandėlyje ir nuo Jūsų individualiai pasirinkto siuntos pristatymo būdo.
 • Jūsų užsakyta prekė esanti Vilniaus sandėlyje (prekės kortelėje nurodytas užrašas "Turime vietoje")paruošiama ir išsiunčiama tą pačią darbo dieną, jei užsakymas pateiktas iki 14 val., jei vėliau tuomet siunta išsiunčiama kitą darbo dieną.
 • Vilniaus sandėlyje esančių prekių pristatymo terminas po užsakymo patvirtinimo ir paruošimo, priklauso nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo, kurio kiekvieno terminas pateiktas aukčiau esančiame tekste.
 • Prekės, kurių kortelėse nurodytas užrašas "Ilgesnis pristatymo laikas" yra užsakomos iš Italijos centrinio sandėlio. Šiuo būdu užsakomos prekės paprastai atkeliauja per 5-14 d. d. Tačiau visada rekomenduojame pasiteirauti Macron adminisracijos dėl konkrečios prekės pristatymo laiko iš šio sandėlio, nes kartais vyksta prekių papildymai ir pristatymo laikas gali prasitęsti.
 • Apie tai, kada Jūsų užsakytos prekes buvo išsiustos informuosime pagal Jūsų pateiktus kontaktus elektroniniu laišku arba skambučio metu.
 • Svarbu žinoti, kad Jūsų pateiktas užsakymas pradedamas ruošti tik po gauto pilno apmokėjimo, nebent pasirinksite atsiskaityti grynais pristatant kurjeriui ar atsiimant prekes Vilniuje.
 • Jei apranga ar kita musu produkcija yra ženklinama pagal Jusu individualu užsakyma, reikalingas pilnas apmokejimas ir pristatymo laikas ženklinimo darbams pridedamas papildomai priklausomai nuo užsakomo kiekio, gali butu nuo 2 iki 7 d. d.

PREKIŲ GARANTIJA

Macron prekinio ženklo drabužiai yra aukšciausios kokybės ir atitinka visus Europos Sąjungos įstatymų keliamus reikalavimus. Tinkama ju priežiura yra butina norint prailginti produkto gyvavimo ciklą. Todėl rekomenduojame vadovautis drabužių valymo instrukcijomis nurodytomis ant prekės etiketės.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS ARBA KEITIMAS

Įsigijus nekokybišką ar Jums nepatinkančią ar netinkančią prekę, turite teisę ja grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos.

Esant neatitikimams dydžiuose arba, jei randamas brokas, prekes visada pakeisime išskyrus atvejus jei:

 • Prekė buvo sugadinta.
 • Nuplėšta, nukirpta, nuimta originali prekės etiketė.
 • Prekė buvo akivaizdžiai naudojama.
 • Prekė yra praradusi prekinę išvaizdą.
 • Prekė buvo paženklinta ar kitaip dekoruota.

Svarbu žinoti!

 • Kojinės, apatiniai rūbai, personalizuota apranga ir produkcija, pagal įstatymus nėra grąžinamos/keičiamos, išskyrus, jei yra akivaizdus brokas.
 • Grąžinamos/keičiamos prekės siuntimo išlaidas padengia pirkėjas, išskyrus, jei grąžinamos/keičiamos prekės yra brokuotos.
 • Mūsų prekinio ženklo pakuotės yra produkto dalis. Norint grąžinti prekes, jos turi buti originaliose pakuotėse su etiketėmis, neišpurvintos ar kitaip pažeistos pirkėjo. Tas pats galioja prekės pakuotei, bei visai prekės komplektacijai.

Prekes keitimui ar grąžinimui galite siusti adresu:

Gavėjas: 4TEAMS LT, UAB

Adresas: S. Žukausko g. 39-85 , LT-09130, Vilnius

Telefonas pasiteiravimui: +370 624 74458

El.paštas: pardavimai@macron.lt

Prekiu grąžinimo ir keitimo salygos yra nustatytos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

''Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo''. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.141450

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę mūsų puslapyje macron.lt, mes naudojame slapukus, kuriuos bet kada galite atšaukti. Spauskite "sutinku" ir mes užtikrinsime Jūsų sklandų apsipirkimą mūsų el. parduotuvėje. Daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką rasite čia.