Valiuta: EUR
Valiuta:
Search
Užsisakykite prekių už 69€ ir pristatysime nemokamai!

Jūsų krepšelis tuščias

PRISTATYMO SĄLYGOS

Internetinėje parduotuvėje MACRON.LT galite apžiūrėti ir užsisakyti prekes, bet kuriuo paros metu. Užsakytoms prekėms, Macron Store Vilnius siūlo kelis gaminių pristatymo variantus - tad Jums lieka išsirinkti labiausiai priimtiną pristatymo būdą.

Standartinė pristatymo kaina 5€.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Visų prekių pristatymas Lietuvoje yra nemokamas, įsigyjant prekių už 69€ ir daugiau.

 

Atsiėmimas parduotuvėje

Prekes galite atsiimt iš mūsų parduotuvės adresu S. Žukausko g. 39, LT-09130, Vilnius.
Maloniai prašome prieš atvykstant pasiskambinti telefonu +370 (655) 50775. 

 
 
 

 

 

Siuntimas per kurjerį

Prekės esančios mūsų parduotuvėje yra iš karto ruošiamos siuntimui per kurjerį ir pristatomos Jūsų nurodytų adresu. Jeigu užsakymas yra įvykdomas darbo dieną iki 14val. prekę išsiųsime tą pačią dieną. Pristatymas Lietuvoje trunka 1-2 d.d. Pristatymo išlaidas apmoka prekių gavėjas.

Pastaba! Mes nesispecializuojame siuntų pristatyme ir negalime prisiimti atsakomybės už kurjerį dėl galimų kelio remonto darbų, blogų oro sąlygų, gedimų ir kitų veiksnių įtakojančių siuntos pristatymo laiką ir nesančių mūsų valioje.

Dėl prekių siuntimo į užsienio šalis prašome susisiekti su mūsų vadybininkais telefonu +370 (655) 50775 arba el. paštu [email protected]

Jeigu pageidaujamų prekių nėra mūsų sandėlyje, tuomet užsakymas formuojamas iš centrinio sandėlio Italijoje. Apie gautas prekes informuosime Jus el. paštu arba kontaktiniu telefonu.

Pristatymas iš centrinio sandėlio

Jeigu Jūsų norimos prekės šiuo metu nėra Macron Store Vilnius - pristatysime reikiamas prekes iš centrinio sandėlio, Italijoje. Pristatymas iš Italijos gali trukti iki 14 d.d. Įprastinė praktika rodo, kad prekės iš Italijos pasiekia mus per 7 d.d. Po prekių atvykimo pas mus - sulauksite mūsų vadybininko skambučio ir el. laiško, bei galėsite atvykti atsiimti prekių arba gauti jas tiesiai į namus ar biurą.


Prekių garantija

Macron prekinio ženklo drabužiai yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus ES įstatymų keliamus reikalvimus. Tinkama jų priežiūra yra būtina norint prailginti produkto gyvavimo ciklą. Mes rekomenduojame vadovautis instrukcijomis nurodytomis ant prekės etiketės.

Prekių grąžinimas

Įsigijus nekokybišką ar Jums nepatinkančią prekę, turite teisę ją grąžinti per 14 d. d. nuo pristatymo Jums dienos.

Esant neatitikimams dydžiuose arba, jei randamas brokas, prekes visada pakeisime išskyrus atvėjus jei:

  • Prekė buvo sugadinta.
  • Nuimta originali prekės etiketė.
  • Prekė buvo naudojama.
  • Prekė praradusi prekinę išvaizdą.
  • Prekė buvo paženklinta ar kitaip dekoruota.

Mūsų prekinio ženklo pakuotės yra produkto dalis. Norint grąžinti prekes, jos turi būti originaliose pakuotėse su etiketėmis, neišpurvintos ar kitaip pažeistos Pirkėjo. Tas pats galioja prekės pakuotei, bei visai prekės komplektacijai.

Prekes keitimui ar gražinimui galite siųsti ir per savo pasirinktąjį kurjerį adresu:

Macron Store Vilnius
Gavėjas: 4TEAMS LT, UAB
Adresas: S. Žukausko g. 39 , LT-09130, Vilnius

Telefonai pasiteiravimui
  • +370 (655) 50775
El.paštas: [email protected]

Prekių grąžinimo ir keitimo sąlygos yra nustatytos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
''Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo''.

 

Pirkėjo teisės

  • Pirkėjas turi teisę pakeisti netinkamos kokybės prekę į tinkamos kokybės prekę arba atitinkamai sumažinti prekės kainą.
  • Per protingą terminą, Pirkėjas turi teisę reikalauti neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus. Pareikalavus Pirkėjui, grąžinti sumokėtus pinigus.
  • Gauti tikslią ir visapusišką informaciją  apie parduodamas prekes, teikiamas paslaugas
  • Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo–pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias dienas nuo užsakymo pristatymo dienos (klientas siuntos priėmimą patvirtina parašu kurjeriui)