Valiuta: EUR
Valiuta:
Search
Užsisakykite prekių už 69€ ir pristatysime nemokamai!

Jūsų krepšelis tuščias

Paslaugos

DRABUŽIŲ ŽENKLINIMAS

Mes kartu su savo profesionaliais partneriais, teikiame aukščiausios kokybės ženklinimo paslaugas. Būdai kuriais galime paženklinti Macron drabužius - neriboti, tad Jūsų idėjos ir originalumas, tai iššūkis, kurį esame pasiruošę priimti.

Norėdami, kad Jūsų Macron drabužiai būtų paženklinti, mums turėsite pateikti reikalingų logotipų vektorinius piešinius (Adobe Illustrator arba CorelDRAW formatu) su pageidaujamais išmatavimais. Jeigu taip nutiko, kad logotipų vektoriniame formate neturite - mūsų dizaineriai gali Jums padėti. Pagal Jūsų pageidavimą sukursime šiuolaikiškus logotipus.

Esant logotipo vektoriniams piešiniams ir tiksliems logotipo išmatavimams parinksime optimalią technologiją ir pateiksime tikslią gamybos kainą, bei projekto įgyvendinimo laiką.  

Žemiau pateikiame skirtingus ženklinimo būdus ir keletą pavyzdžių iš įgyvendintų projektų.

ŠILKOGRAFIJA

silkografijasilkografija

Storas dažų sluoksnis yra užnešamas ant audinio per specialią formą. Skirtingų dažų pagalba galima sukurti įvarius logotipo efektus, tokius kaip: švytėjimą tamsoje, reljefo efektą, putojantys dažai sukuria akmens reljefo efektą. Šilkografijos technologija yra ypač atspari išoriniams veiksniams, tad logotipas ant drabužio išlieka ilgai ir nenusiskalbia. Ženklinant šiuo būdu galima atkurti bet kurią spalvą iš visos spalvų paletės. Kaina priklauso nuo spalvų skaičiaus logotipe, išmatavimų ir kiekio.

Šilkografijos ženklinimo galutinė kaina priklauso nuo pasirinktos technologijos, logotipo dydžio, gaminamo logotipų kiekio, ženklinamo rūbo ir spalvų skaičiaus. Praktika rodo, kad ženklinant 100 vnt. ir daugiau vienodų logotipų šilkografija yra optimali technologija kokybės ir kaštų prasme.

TERMO PLĖVELĖ

termotermotermo

Logotipas yra išpjaunamas iš aukštos kokybės termo plėvelės ir karšto preso pagalba perkeliamas ant audinio. Mūsų partnerių naudojama termo plėvelė yra patvari ir ilgai išlieka ant medžiagos. Drabužių, ženklintų termo plėvele negalima skalbti aukštesnėje nei 60°C temperatūroje. 

Jeigu logotipas ar užrašas sudarytas iš daugiau nei vienos spalvos -  logotipas yra sluoksniuojamas. Plėvelės yra išpjaustoma kiekvienai spalvai atskirai ir karšto preso pagalba perkeliama viena ant kitos pagal logotipą.

Termo plėvelė yra puikus būdas ženklinti vardus, numerius ar kitus logotipus mažais kiekiais. Ženklinimo kaina priklauso nuo spalvų skaičiaus, logotipo išmatavimų ir kiekio.

Pastaba! Termo plėvelė tinka tik tuo atveju, jeigu logotipe nėra labai smulkių detalių.

SIUVINĖJIMAS IR ANTSIUVAI

siuvinejimassiuvinejimassiuvinejimassiuvinejimas

Dažnu atveju, kai yra poreikis papuošti gaminį klubo eblema ar logotipu pasirenkamas siuvinėjimas. Logotipas gali būti išsiuvinėjamas tiesiogiai ant drabužio arba ant kitos medžiagos padaromas antsiuvas kuris prisiuvamas reikiamojo vietoje. Siuvinėjimas yra ypač ilgaamžis ir atrodo itin prabangiai ir gražiai. 

Pagal pateiktą logotipą yra sukuriama programa automatinei siuvinėjimo mašinai. Siuvinėjimo kaina priklauso nuo dygsnių skaičiaus, logotipo dydžio ir sudėtingumo, rūbo ant kurio bus siuvinėjama ir svarbiausia nuo siuvinėjimo gaminių kiekio. 

Pastaba! Siuvinėjimas tinka tik tuo atveju, jeigu logotipe nėra labai smulkių detalių.

AUSTINIS ANTSIUVAS

Austinis logotipasAustine etiketėAustinis logotipas

Austinis antsiuvas - prabangos ir kokybės ženklas. Paruoštas piešinys yra specialiomis staklėmis nuaudžiamas ir po to prisiuvamas prie gaminio.

Šios ženklinimo tehnologijos kaina priklauso nuo audžiamo logotipo išmatavimų ir kiekio. Minimalus užsakomas kiekis yra 500 vnt. 

SUBLIMACIJA

SublimacijaSublimacijaSublimacijaSublimacijaSublimacija

Modernus ženklinimo būdas, kurio proceso metu baltas drabužio audinys išmarginamas dažais pagal Jūsų pageidaujamą dizainą. Ženklinant drabužius šiuo būdu pasiekama itin aukšta vaizdo ir spalvų kokybė. Sublimacijos technologija yra ekologiška, nes proceso metu yra naudojami vandeniniai dažai.

Sublimacinio logotipo kaina priklauso nuo logotipo ploto. Nėra minimalaus užsakomo kiekio.

FLOKAS

FlokasFlokas

Malonūs lietimui piešiniai atkuriantys zomšo imitaciją. Šios technologijos principas yra toks pat kaip ankščiau minėtos termo plėvelės, tačiau lipdukas yra padengtas pūkeliu.

Kaina prikslauso nuo logotipo išmatavimų, kiekio ir spalvų skaičiaus.