Valiuta: EUR
Valiuta:
Search
Užsisakykite prekių už 69€ ir pristatysime nemokamai!

Jūsų krepšelis tuščias

MACRON STRENGTH sportiniai marškinėliai

Būk pirmas įvertinęs šią prekę

Prieinamumas? Yra sandėlyje

Prekės kodas: 5054

STRENGTH sportiniai marškinėliai - įvairių sporto šakų varžyboms ir treniruotėms, renginiams, trumpomis ir ilgomis rankovėmis.

Dydžiai: nuo 3XS iki 3XL.

* Būtini laukai

28,50 €

Details

Įvairių sporto šakų varžyboms ir treniruotėms (futbolui, tinkliniui, rankiniui) tinkantys, siauro silueto marškinėliai STRENGTH.

  • 4 spalvų
  • Marškinėliai gali būti trumpomis ir ilgomis rankovėmis
  • Įvairus dydžių pasirinkimas nuo 3XS iki 3XL. Marškinėlių šonuose ir pažąstų srityse yra specialūs kitos spalvos tinklinės medžiagos įsiuvai, geresniam oro pralaidumui.

Medžiaga EVERTEX - komfortiška ir drėgmei atspari. Dėka verpimo būdo ši stipri ir universali sintetinio pluošto medžiaga puikiai tinka dėvėti sportuojant.

  1. Būk pirmas įvertinęs šią prekę

PARAŠYKITE SAVO ATSILIEPIMĄ

Write Your Own Review

Atsiliepimus apie mūsų siūlomas prekes, gali parašyti tik registruoti lankytojai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti

Macron rūbai yra 3 skirtingų siluetų: apgaubiančio iš elastinės medžiagos, standartinio ir laisvo. Pasirink savo stilių!

Išmatavimų lentelės

Pateiktos dydžių lentelės, padės lengvai apsipręsti - kuris dydis yra Jums tinkamiausias.

Macron dydžių lentelė

Prekės priežiūra

Macron prekės yra aukščiausios kokybės. Nuolatinė priežiūra garantuoja geriausias eksploatacines savybes ir praiilgina rūbo dėvėjimo laiką. Siekdami išlaikyti rūbo pirminę išvaizdą kuo ilgiau, vadovaukitės priežiūros instrukcija pateikta ant drabužio žymos.

98.40